Apie mus

Profesionalumas - mūsų stiprybė

Gyvūnų viešbutis Pet House dar vadinamas gyvūnų namais duris atvėrė įpusėjus 2018 metų gruodžiui. Modernus, šviesus ir šiuolaikiškas gyvūnų viešbutis, įsikūręs Kauno pakraštyje, Romainiuose – vos keliolika minučių kelio nuo miesto centro. Rami vietovė šalia miško su nuostabiu vaizdu į Kauną, Lampėdžių ežerą bei Nemuną.

Mūsų gyvūnų viešbučio Pet House svečiai – tai Jūsų keturkojai draugai-šeimos nariai.

Mes tikime, kad tik atviras ir nuoširdus bendravimas su augintinių šeimininkais gali sukurti patikimus ir ilgalaikius tarpusavio santykius, paremtus pasitikėjimu bei skatinančius nuolat augti ir tobulėti.
Viešbutis  – gyvūnų namai Pet House įrengtas laikantis visų LR Valstybės maisto ir veterinarijos tarnybos keliamų sanitarijos ir higienos reikalavimų.
Jūsų keturkojis draugas pas mus bus nuolatinėje priežiūroje 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ?
Modernūs gyvūnų namai Pet House siūlo kokybišką ir pilnavertį šuniukų ir katinėlių apgyvendinimą erdviuose bei šiltuose keturkojų apartamentuose.
Jūsų šuniukai jaukiai ilsėsis aksomo pataluose, klausysis atpalaiduojančios muzikos, mėgausis aromaterapijos procedūromis, pasivaikščiojimais lauke ne mažiau 4 kartų dienoje, o geru oru galės išsidūkti erdviose lauko žaidimų aikštelėse.
Jūsų keturkojis draugas pas mus bus nuolatinėje priežiūroje 24 valanadas per parą, 7 dienas per savaitę ?

Pet House - tai gyvūnų namai, kuriuose gera

Siūlome palepinti Jūsų keturkojus draugus karališkuoju spa (hidromasažas su natūraliais eteriniais aliejais ir ozono terapija). Profesionalios gyvūnų grožio specialistės pasirūpins maudymu, džiovinimu, sąvėlų iššukavimu, kirpimu, trimingavimu, nukailinimu, ausų valymu ir jose esančių plaukų pešiojimu, nagų kirpimu, papuoš kaspinėliais, gumytėmis, swarovski kristalais.

Viešbutyje – gyvūnų namuose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, į visus kambarėlius patenka natūrali šviesa, patalpos šildomos – mažiems šuniukams (iki 10 kg) 22-23 laipsnių šiluma, o didiesiems kiekviename kambaryje reguliuojama, prisitaikant pagal gyvūno augintinio poreikius, bet ne žemesnė nei 19 laipsnių šiluma.

Saugi, uždara viešbučio teritorija, erdvios žadimų aikštelės augintiniams. Šiltuoju metų laiku – vandens pramogos specialiame, gyvūnams skirtame baseine. Kasdien siunčiame fotoreportažus Jums ?

Gyvūnų namai skirti ne tik šunims, bet ir katėms

Katinukams įrengti erdvūs, šilti, šviesūs, su natūralia dienos šviesa 8 kv. m. atskiri kambarėliai, kuriuose gali ne tik jaukiai ilsėtis, bet ir mėgautis įrengtais laipynių malonumais, siūlomais įvairiais žaisliukais, paskanauti siūlomų skanėstų ? Katinėlių apartamentai įrengti 3-iame aukšte, todėl vyrauja ramybė, nevaikšto šuniukai. Personalas lepina glostymais ne mažiau 3 kartus dienoje ? Aromaterapijos procedūros padeda atsipalaiduoti atvykusiems, pasijausti jaukiai ir greičiau išbandyti visus malonumus ?

ĮKŪRĖJA, SANDRA VALIŠKĖ

„Pet House“ įkūrėja – 2013 metais Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) Veterinarinės medicinos studijas baigusi veterinarijos gydytoja.

Į šias studijas sukti paskatino nuo mažens namuose auginti gyvūnai, taip pat nuolatinė beglobių gyvūnų parama ir globa, kuriai buvo neabejinga visa šeima. Puikiais rezultatais baigtos studijos žadėjo svajonių profesiją. Tačiau begalinė meilė gyvūnams ir per didelis jautrumas jų skausmui, užkirto kelią imtis gyvūnų gydomosios praktikos. Tačiau įgytos praktinės žinios studijų metu ir po jų nuolatiniai seminarai, kursai, žinių gilinimas, didžiulis noras ir meilė gyvūnams neleido nuleisti rankų.

Didžiulis vyro ir artimųjų palaikymas bei visokeriopa pagalba kelerius metus tikslingai brandino idėją – įkurti gyvūnų viešbutį, kol svajonė galiausiai tapo realybe. Sprendimas buvo gerai apgalvotas, atsakingai įvertinus atsakomybę ir įsipareigojimus.

Todėl šiandien viešbutis – gyvūnų namai „Pet House“ – ne tik šeimos verslas, tai visos šeimos gyvenimo būdas!

Mūsų gyvūnų viešbučio „Pet House“ svečiai – tai Jūsų keturkojai draugai-šeimos nariai.

 • Mūsų STIPRYBĖ

  Profesionalumas.

 • Mūsų MISIJA

  Kad kiekvienas gyvūnas, gyvendamas mūsų viešbutyje jaustųsi saugus, mylimas ir laimingas.

 • Mūsų VIZIJA

  Teikti pačias kokybiškiausias paslaugas gyvūnų apgyvendinimo, priežiūros, grožio ir sveikatinimo srityje.

 • Mūsų VERTYBĖS

  Atvirumas, Nuoširdumas, Patikimumas, Tobulėjimas.

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje