Gyvūnų viešbutis Kaune

Gyvūnų viešbutis Kaune

 Pet House gyvūnų viešbutis laukia visų keturkojų draugų

Gyvūnų viešbutis Kaune tai išskirtines paslaugas teikianti naminių augintinių laikinos viešnagės vieta, kuri įsikūrusi vaizdingoje vietoje Romainiuose. Miškinga aplinka su nuostabiu vaizdu į Lampėdžių ežerą bei tekantį Nemuną kviečia visus keturkojus draugus ne tik kokybiškai pailsėti moderniuose ir šviesiuose apartamentuose, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį bei pasilepinti įvairiomis grožio ir sveikatinimo paslaugomis.

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

Gyvūnų viešbutis pasirūpins kokybišku ir pilnaverčiu augintinių poilsiu

Gyvūnų viešbutis Kaune laukia visų naminių gyvūnėlių, o kad jų poilsis būtų pilnavertis, įrengėme specialiai gyvūnų priežiūrai skirtus apartamentus. Juose Jūsų mažieji draugai galės pasinerti į ramų bei patogų miegą aksominiuose pataluose, o tam, kad būtų lengviau atsipalaiduoti, mėgausis kruopščiai atrinktos klasikinės muzikos garsais. Klasikinė muzika – tai puiki pagalbinė priemonė, siekiant sumažinti išsiskyrimo su šeimininku liūdesį, palengvinti adaptaciją bei pagerinti keturkojų svečių nuotaiką ir emocinę būseną.

Pet House gyvūnų viešbutis Kaune patalpose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, atsižvelgiant į kiekvieno gyvūno individualius poreikius, nuolat palaikoma rekomenduojama temperatūra. Gyvūnų viešbutis Kaune suplanuotas taip, kad mūsų lankytojams netrūktų natūralios dienos šviesos bei kiekvienam užtektų asmeninės privačios erdvės: Jūsų augintiniams įrengti atskiri kambarėliai, katinams gausu įvairių pramogų (laipynių, žaisliukų ir pan.).

Gyvūnų vešbutis rūpinasi savo lankytojų fizine ir emocine būsena, todėl tam, kad viešnagė būtų maloni ir visokeriopai naudinga, taikome gyvūnų aromaterapiją: pasitelkę specialius difuzorius ir atrinkę natūralius, tik gyvūnams skirtus eterinius aliejus, sukuriame ypatingą atpalaiduojančią aplinką. Visos viešnagės metu mažieji keturkojai draugai gali lepintis išskirtiniais, individualų poveikį turinčiais kvapais: natūralūs eteriniai aliejai mažina nerimą, padeda geriau išsimiegoti, taip pat turi maksimalų teigiamą poveikį gyvūno organizmui, padedant kovoti su įvairiais sveikatos sutrikimais. Gyvūnų aromaterapija naudojama atsižvelgiant į jų amžių, fizinę būklę bei uoslės jautrumą.

Gyvūnų viešbutis kviečia būti sveikiems ir aktyviems

Pet House gyvūnų viešbutis Kaune teikia ne tik laikino apgyvendinimo paslaugas, bet ir siūlo didelį pasirinkimą įvairių procedūrų, kurios gali būti atliekamos tiek profilaktiškai, tiek ir gydymo tikslais. Viena iš jų – Karališkame SPA atliekamas hidromasažas su ozono terapija. Ši procedūra naudojama įvairiems tikslams: reabilitaciniais (po traumų ar ilgai gydytų susirgimų), profilaktiniais (veikia atpalaiduojančiai, stiprina raumenis), gydomaisiais (gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, padeda spręsti motorikos problemas ir pan.).

Pet House gyvūnų viešbutyje veikia ir išskirtiniu dėmesiu bei malonumais lepina gyvūnų kirpykla, kurioje Jūsų augintinio grožiu ir gerove rūpinsis profesionalios gyvūnų priežiūros specialistės. Mūsų gyvūnų kirpykloje atliekamos įvairios procedūros: šunų ir kačių maudymas, džiovinimas, kailiuko priežiūra ir puošimas, nagų kirpimas, ausų valymas. Grožio procedūromis gali lepintis įvairaus dydžio bei veislių augintiniai – laiku ir tinkamai atliktos grožio ir higienos procedūros padeda išvengti įvairių ligų ar diskomforto.

Mes pasirūpinsime ne tik Jūsų augintinio grožiu, bet ir aktyviu jo laisvalaikiu: viešbučio lankytojai gali pasinaudoti galimybe aplankyti sporto klubo „CrazyfoxesGYM“ siūlomus Šunų Fitness užsiėmimus.

Šunų dresūra Rekso mokyklos trenerių Kaune įsikūrusiame Pet House augintinių viešbutyje – tai puiki galimybė išbandyti modernius ir efektyvius mokymo metodus ne tik norint išmokyti paklusnumo jaunus šuniukus, bet ir siekiant išspręsti įsisenėjusias elgesio problemas. Šunų dresūra gyvūnų viešbutyje skirta ne tik nepaklusniems augintiniams: užsiėmimų metų Jūsų augintinis gali būti išmokytas adekvačiai reaguoti į mieste ar kitoje viešoje erdvėje esančius trukdžius. Mažajam keturkojui draugui gali prireikti pagalbos susipažįstant su ji supančiu pasauliu: galbūt jį baugina važiavimas mašina, kitų transporto priemonių ar namų įrenginių keliamas triukšmas, o pasivaikščiojimus blaško vinguriuojantys dviratinkai ar mažų vaikų dėmesys… Nepadedant savo keturkojui draugui tinkamai reaguoti į aplinkos dirgiklius, jis gali tapti baikščiu, neramiu ar netgi agresyviu šunimi.

Šunys taip pat smagiai praleis laiką viešbučio teritorije įkurtose žaidimų aikštelėse, šiltuoju metų laiku pramogaus lauko baseine. Jūs nepraleisite nei vienos įsimintinos Jūsų augintinio akimirkos – mes pasidalinsime nuotaikingais gyvūno laisvalaikio fotoreportažais.

Susisiekime ir aptarkime Jūsų augintinio priežiūros galimybes

Gyvūnų viešbutis rūpinasi savo svečiais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Prieš užsakant viešnagę ir kitas paslaugas, rekomenduojame susisiekti su mumis ir sudaryti individualų gyvūno priežiūros planą: galime prisitaikyti prie Jums tinkamo viešnagės laiko ir trukmės, pasiūlyti tik Jūsų gyvūnui tinkamas grožio ir sveikatinimo procedūras, esant poreikiui, sutarsime dėl augintinio pervežimo paslaugų. Gyvūnų viešbutis Kaune taip pat siūlo trumpesnę keturkojų priežiūrą – savo augintinį galite atvesti į gyvūnų darželį, kuriame kvalifikuoti gyvūnų priežiūros specialistai pasirūpins jo užimtumu, išvedžios ir kartu praleis aktyvią ir įspūdžių kupiną dieną.

Jeigų Jūsų augintinis ypatingai bijo svetimų patalpų, sunkiai adaptuojasi ar jam sunku socializuotis, „Pet House“ gyvūnų viešbutis gali suteikti gyvūnų priežiūros paslaugas atvykstant į namus. Gyvūnų priežiūra namuose – tai puiki galimybė suteikti augintiniui daugiau pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais bei užtikrinti jo saugumą ir tinkamą priežiūrą Jums išvykus. Mūsų gyvūnų priežiūros specialistai ne tik pamaitins, išvedžios ir sutvarkys gyvūnų dėžutes ar narvelius, bet ir pasirūpins jų poreikiu bendrauti ar pramogauti, esant poreikiui.

Gyvūnų viešbutis Kaune – tai vieta, kurioje Jūsų augintiniai bus apsupti meile ir nuolatiniu dėmesiu. Kviečiame visus šeimininkus pasirūpinti savo mažųjų draugų fizine ir emocine sveikata bei, esant galimybei, prisijungti prie nuotaikingų augintinio pramogų.

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje