Šunų aromaterapija

Šunų aromaterapija Pet House gyvūnų viešbutyje Kaune

Pet House  gyvūnų viešbutis, įsikūręs ramioje ir vaizdingoje Kauno vietovėje, ypatingai rūpinasi savo svečių fizine ir emocine būkle, todėl siūlo daugybę įvairių procedūrų, kurios gali padėti pagerinti Jūsų augintinio savijautą, pasijausti jaukiau ir skatintų greičiau išbandyti visus viešbučio teikiamus malonumus. Viena iš šių pagalbinių priemonių – šunų aromaterapija, naudojant kokybiškus ir profesionaliai atrinktus terapinius, natūralios augalinės sudėties eterinius aliejus. Atrinkdami eterinius aliejus konsultuojamės su specialistais, kurie teigia, kad kvapų terapija – tai ne tik išraiškinga prevencinė, bet ir nepakeičiama gydymo priemonė. Aromaterapiją galima taikyti nuo pat pirmųjų Jūsų augintinio akimirkų naujose laikinos viešnagės patalpose, taip pat Karališkame SPA suteikiamų grožio ir sveikatinimo procedūrų metu.

Šunų aromaterapija – šiuolaikinis alternatyvus gydymo metodas

Šunų aromaterapija – tai plačiai visame pasaulyje taikoma pagalbinė priemonė, siekiant palaikyti optimalią gyvūno emocinę, psichinę, taip pat ir fizinę sveikatą. Įvairios veterinarijos klinikos, gyvūnų viešbučiai ar SPA salonai pasitelkia natūralius eterinius aliejus kaip vieną iš alternatyvių gydymo metodų: moksliškai įrodyta, kad šunų aromaterapija teigiamai veikia gyvūnus tiek naudojant profilaktiškai, tiek ir gydant įvairius negalavimus. Aliejai gali būti įkvėpiami arba tepami ant odos, naudojant juos kartu su kitomis kosmetinėmis priemonėmis bei norint sudrėkinti kailį ar išnaudoti jų antibakterines/priešuždegimines/antiparazitines savybes. Masažų metu naudojami eteriniai aliejai padeda atsipalaiduoti, taip pat didina masažų efektyvumą. Šunų aromaterapija gali būti paskirta keturkojį gydančio specialisto kaip pagalbinė priemonė kovoti su įvairiais kliniškai diagnozuotais negalavimais, derinant ją su kitais gydymo metodais.

Natūralūs eteriniai aliejai geresnei Jūsų šuns emocinei ir fizinei sveikatai

Nors kvapai ir jų teikiama nauda žinoma nuo seno, šunų aromaterapija – tai pakankamai nauja sritis, kuri nuolat tiriama ir tobulinama, siekiant pagerinti ne tik žmonių, bet ir augintinių savijautą. Citrinų, levandų ar citrinžolių kvapai naudojami įvairioms problemoms spręsti, pavyzdžiui, bandant palengvinti pilvo diegliukus ar kitus įvairios kilmės skausmus, odos sudirgimams malšinti arba siekiant apsaugoti savo augintinį nuo erkių įkandimų. Pet House viešbutis savo asortimente turi didelį įvairių natūralių eterinių aliejų pasirinkimą, kurie pasižymi skirtingais terapiniais poveikiais:

  • priešgrybelinis, antivirusinis, antibakterinis („Rosemary„, „Tea Tree“);
  • antialerginis ir priešuždegiminis („Helichrysum“);
  • mažinantis raumenų skausmą ir karščiavimą, antispazminis („Eucalyptus” ir „Frankensence“);
  • gerinantis kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių veiklą, skatinantis odos ląstelių regeneraciją bei raminantis odą po vabzdžių įkandimų („Lavandula angustifolia“).

Esame įsitikinę, kad šunų aromaterapija gali pagerinti emocinę mūsų lankytojų būseną, todėl siekdami sumažinti išsiskyrimo su šeimininku liūdesį bei pasikeitusios aplinkos keliamą stresą, viešbučio patalpose naudojame eterinius aliejus, kurie gali padėti gyvūnui atsiplaiduoti, įveikti emocinį nerimą bei pagerinti miego ir poilsio kokybę („Ylang„, „Grapefruit“, „Lavandula angustifolia“). Mūsų specialistai atsakingai parenka naudojamas priemones, atsižvelgiant į gyvūnų viešbučio klientų nuotaiką ir savijautą: kai kuriais atvejais natūralūs eteriniai aliejai padeda įveikti ne tik nervingumą, bet ir agresiją, kylančią dėl nepasitikėjimo ir baimės likus be mylimo šeimininko.

Eteriniai aliejai naudojami ne tik patalpose        

Natūralūs eteriniai aliejai naudojami ne tik patalpose – tai puiki priemonė, tinkanti paįvairtinti įvairias grožio ir SPA procedūras. Patikėdami savo šunį į mūsų grožio specialisčių rankas ir užsakydami jam įvairias Karališko SPA teikiamas paslaugas, galite pasirinkti, kad viso poilsio metu Jūsų keturkojį lepintų išskirtinė šunų aromaterapija. Parinksime ir pritaikysime aukščiausios kokybės priemones, kurios padės atsikratyti ir išvengti blusų ar helmitų, atbaidys kraujasiurbes erkes, sudrėkins Jūsų augintinio kailį ir suteiks jam malonų, ilgai išliekantį kvapą. Rekomenduojame pasidomėti mūsų viešbutyje atliekamais ozoniniais hidromasažais, kurių metu taip pat galima naudoti įvairaus poveikio terapinius eterinius aliejus.

Šunų aromaterapija – eterinių aliejų pritaikymas

Pet House augintinių viešbutyje šunų aromaterapija vyksta naudojant tik gyvūnams skirtas augalinės sudėties priemones, kadangi šių mažųjų keturkojų uoslė yra ypatingai jautri ir galinti atskirti natūralių eterinių aliejų kvapus nuo sintetinių. Primename, kad sintetinės medžiagos, gali turėti įvairių neigiamų šalutinių poveikių ir būti kenksmingos Jūsų augintiniams: netinkamai parinkti ir naudojami eteriniai aliejai gali sukelti galvos skausmą, odos ar gleivinių uždegimą, pykinimą ir vėmimą ar netgi apsinuodijimą. Pažintis su šunų aromaterapija turi būti pradedama palaipsniui, atsižvelgiant į galimą neigiamą keturkojo reakciją bei įvertinant jo dydį, amžių ir uoslės jautrumą į neįprastus kvapus. Eterinius aliejus naudojame tik saugiomis, mažomis dozėmis – vos 3-5 lašus. Tam, kad pasirinktos priemonės pasiskirstytų tolygiai ir išvengtume per didelio kvapų susikaupimo, naudojame specialius automatinius difuzorius: įkvėpus saikingai natūraliais aliejais prisotinto oro, tiesiogiai pasiekiami kvėpavimo takai, teigiamai veikiama nervų sistema bei kraujotaka.

Natūralius eterinius aliejus naudojame siekiant ne tik pagerinti mūsų lankytojų sveikatą, bet ir viešbučio ar SPA patalpų oro dezinfekcijai, kurios metu sėkmingai naikinamos įvairios bakterijos ir virusai. Mūsų gyvūnų priežiūros specialistai yra išklausę aromaterapijos kursą, todėl Pet House augintinių viešbutyje šunų aromaterapija ir eterinių aliejų naudojimas taikomas laikantis visų aromaterapijos augintiniams rekomendacijų.

Saugi ir veiksminga šunų aromaterapija Jūsų namuose

Pasirūpinti savo augintiniu galite ir neišeidami iš namų: po apsilankymo mūsų Pet House viešbutyje ir pastebėjus teigiamą natūralių eterinių aliejų poveikį, šunų aromaterapija dažnai būna tęsiama ir namų sąlygomis. Jeigu domitės šunų aromaterapija ir jos taikymu namuose, rekomenduojame naudoti ultragarsinius difuzorius, kurie turėtų vandens talpyklą bei būtų saugesni, atsižvelgianti į išskiriamą mažesnę eterinio aliejaus koncentraciją. Būkite užtikrinti, kad Jūsų šuo bet kada galėtų palikti patalpas, kuriuose garinamos aromaterapijos priemonės – laikykite kambario duris atidarytas, o difuzorių ar kitą pasirinktą garinimo priemonę pastatykite augintiniui nepasiekiamoje vietoje. Jaunesniems, nei 10 savaičių amžiaus šunims eterinių aliejų naudoti nerekomenduojame!

Mūsų gyvūnų priežiūros specialistai mielai pakonsultuos kiekvieno keturkojo šeimininką ir patars, kokias priemones geriausia naudoti namuose. Aptarsite ne tik pasiteisinusias aromaterapijos priemones, bet ir tinkamo jų naudojimo ypatumus. Naudingų patarimų ir kokybiškų priemonių galima gauti apsilankius specializuotose gyvūnų prekių parduotuvėse.

sunu aromaterapija

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje