Karališkas SPA

Esant pageidavimui, lašinamas natūralus eterinis aliejus

Karališkas šunų SPA Kaune – ypatingas laikas Jūsų augintiniui

Kaune įsikūręs Pet House augintinių viešbutis gali pasirūpinti ne tik profesionalia Jūsų gyvūnų priežiūra ar atlikti įvairias grožio procedūras – Karališkas šunų SPA mielai palepins viešbučio svečius išskirtiniais malonumais. Suteikite savo ištikimiausiems draugams ne tik kokybišką, bet ir gydantį poilsį, leisdami mūsų specialisčių komandai užtikrinti jaukią, komfortišką ir maksimaliai atpalaiduojančią aplinką.

Hidromasažas Karališkame šunų SPA

Hidromasažas (gydymas vandeniu) – tai atpalaiduojanti, stiprinanti raumenis, pagerinanti širdies ir kraujagyslių veiklą, mažinanti galūnių sąstingį, įvairias traumas ir skausmus gydanti vandens vonių procedūra, kuri taikoma ne tik žmonėms, bet ir neretai pasitelkiama gerinti mažųjų keturkojų draugų sveikatą. Šūnų hidromasažas gali būti rekomenduojamas, norint pagerinti odos ir kailio būklę. Po šios šunų SPA atliktos procedūros Jūsų augintinio kailis taps minkštas ir purus, mažiau velsis. Taip pat vandens vonių procedūra skatina greitesnį plauko augimą bei atsinaujinimą, sumažina infekcijų, alergijų ir dermatito simptomus.

Šunų hidromasažas  atliekamas ne tik siekiant sutvarkyti kailio ar odos problemas – atsižvelgiant į Jūsų keturkojo poreikius ir fizinę būklę, tokias procedūras gali paskirti Jūsų šuns veterinaras ar kitas gydantis specialistas. Gydymas vandens vonių procedūromis gali būti naudingas, jeigu šunį kamuoja įvairios odos ir kailio problemos.

Kaip atliekamas šunų hidromasažas?

Prieš atliekant šunų hidromasažą, atidžiai įvertiname ir atsižvelgiame į kiekvieno augintinio amžių, jam įprastą gyvenimo būdą ar galimai esantį ligos ar sužeidimų pobūdį. Specialistės procedūras šunims atlieka su kiekvienu Jūsų augintiniu individualiai, atidžiai stebėdamos ir nuolat sekdamos šuns pulsą, savijautą bei nuotaiką. Šunų hidromasažas atliekamas tik šiltame vandenyje, todėl visos procedūros metu Jūsų augintinis mėgausis maloniai šildančia 30 laipsnių vandens temperatūra. Tokia vandens temperatūra saugo nuo šunų kraujotakos sutrikimų bei padeda išvengti sumažėjusio raumenų veiklos efektyvumo. Procedūros, pasitelkiant vandens sroves, gali teigiamai veikti Jūsų keturkojo protinę veiklą, pagerinti jo atliekamą judesių amplitudę, mobilizuoti sąnarius ir neabejotinai pagerinti šuns gyvenimo kokybę.

Prieš pradedant procedūrą…

Mums ypatingai svarbu, kad Jūsų augintiniai jaustųsi ramūs ir pasitikėtų juo besirūpinančia specialiste, todėl prieš atlikdami šunų hidromasažo procedūras, pirmiausia tinkamai paruošiame šunį. Gyvūnas jokiu būdu negali būti stumiamas ar verčiamas eiti į vandenį, todėl jam sudaromos sąlygos nusiraminti ir į procedūros vietą eiti palaipsniui, neskubant ir apsiprantant su pasikeitusia, jam neįprasta aplinka. Būtina įspėti mūsų darbuotojus, jeigu Jūsų augintinis bijo vandens arba turi neigiamos, su vandeniu susijusios patirties.

Karališkas šunų SPA kviečia keturkojus į Ozono terapiją

Ozono terapija (arba ozoninis hidromasažas) – tai sparčiai populiarėjantis ozono dujų naudojimas grožio ir gydymo tikslais, kurį siūlome kiekvienam mūsų Karališkojo Šunų SPA lankytojui. Naudodami ozoną, galime suteikti ne tik malonias, bet ir Jūsų augintinio sveikatai naudingas, profesionaliai atliekamas procedūras, po kurių gyvūnas jausis gyvybingesnis ir pailsėjęs. Ozono terapija, taikoma kartu su šunų hidromasažu, gali padėti gydyti įvairius sužeidimus, dezinfekuoti žaizdas bei nuskausminti. Taip pat ozonas yra nepakeičiama priešuždegiminė, antibakterinė, antivirusinė ir netgi priešgrybelinė priemonė, kuri pagreitina medžiagų apykaitos procesus, sustiprina imuninę sistemą bei skatina kenksmingų medžiagų pasišalinimą iš organizmo.

Karališkojo šunų SPA specialistės rekomenduoja atlikti ozono terapiją, jeigu Jūsų šunį kamuoja kailio ar odos problemos. Palepinus augintinį tokiomis voniomis, jo kailis išliks švarus kur kas ilgesnį laiką, o sąvėlos ir šėrimasis pastebimai sumažės. Ozonas ne tik stimuliuoja odos bei kailio atsinaujinimą, pagreitindamas jo augimą, bet ir sukuria natūralią apsaugą, galinčią pagreitinti dermatito ar egzemos gijimą ar turėti įtakos lengvesnei, į alergijas linkusiai augintinių savijautai.

Ozoninis šunų hidromasažas atliekamas naudojant tik profesionaliai atrinktą, kailį puoselėjančią kosmetiką, kuri atkurs plauko gyvybingumą, suteiks gaivumo ir energijos pliūpsnį, nuramindama ir sudrėkindama sudirgusią augintinio odą. Norėtume įspėti, kad ozono terapija negali būti atliekama, jeigu Jūsų šuo turi atviras ar pūliuojančias žaizdas!

Išskirtinis komfortas, naudojant natūralius eterinius aliejus

Esant poreikiui arba šeimininkų pageidavimui, Karališkas šunų Spa gali pasiūlyti galimybę pasinaudoti plačiu aromaterapijai skirtų eterinių aliejų asortimentu. Esame įsitikinę, kad aromaterapija turi teigiamą poveikį ne tik žmogui, bet ir mūsų mažiesiems draugams, todėl esame sukaupę nemažai naudingos ir laiko patikrintos patirties, naudojant natūralius, tik gyvūnams tinkančius eterinius aliejus.

Eteriniai aliejai – tai puiki priemonė, galinti ne tik pagerinti šuns fizinę ir emocinę būseną, sumažinti alerginius simptomus, bet ir užtikrinti bei palaikyti ypatingai svarbią Karališkojo šunų Spa patalpų švarą. Tam, kad užtikrintume tolygų eterinių aliejų dalelių pasiskirstymą, naudojame specialiai aromaterapijai pritaikytus difuzorius. Siūlome gyvūnams saugias, 100 proc. grynumo terapines priemones, atsakingai jas parinkdami ir normuodami: tam, kad ypatingai jautri šunų uoslė nebūtų dirginama ir nesukeltų nepageidaujamos reakcijos, naudojame vos 3-5 pasirinkto eterinio aliejaus lašus.

Karališkas šunų SPA rūpinasi Jūsų augintinių gera nuotaika, todėl siekiant sumažinti stresą, nerimą ar rūpestį, naudojame „Ylang“ ir „Grapefruit“ eterinius aliejus. Taip pat atsižvelgdami į Jūsų augintinio būklę, galime naudoti įvairius antibakterinius, antivirusinius, antimikrobinius ar priešgrybelinį poveikį odai turinčius natūralius aliejus („Rosemary“, „Tea Tree“). Kovai su alergijomis ar infekcijomis nepakeičiamas „Helichrystum“ eterinis aliejus, o sergant reumatu ir artritu rekomenduojame „Myrhh“ arba „Nutmeg“ kvapus, kurie efektyviai mažina skausmą ir spazmus. Mūsų Karališkajame šunų SPA taip pat naudojami raumenų skausmą, uždegimą ir karščiavimą slopinantys „Eucalyptus“ bei „Frankensence“ eteriniai aliejai. „Pet House“ viešbutyje gyvūnų priežiūra ir grožio bei sveikatinimo procedūros nuolat lydimos raminančiu ir atpalaiduojančiu „Levanda angustifolia“ kvapu, kuris ne tik pagerina mūsų svečių miego kokybę, bet ir rūpinasi jų emocine sveikata. Karališkojo šunų SPA specialistės rekomenduoja naudoti šį kvapą, siekiant pagerinti kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių veiklą. Taip pat tai puikus pagalbininkas rūpinantis pažeistos odos būkle: „Levanda angustifolia“ eterinis aliejus skatina odos ląstelių regeneraciją, gali palengvinti nudegimų sukeltus skausmus, tinka probleminės odos priežiūrai, veikia raminančiai po vabzdžių įkandimų, gerina odos ir plaukų būklę.

Karališko šunų SPA malonumai – visų veislių šunims

Šunų hidromasažas su ozono terapija gali būti atliekamas įvairių dydžių ir veislių šunims. Katinams ši procedūra nėra atliekama. Karališko šunų SPA specialisčių komanda yra pasiruošusi priimti ir suteikti profesionalias sveikatinimo paslaugas, todėl maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir susitarti dėl individualios, Jūsų augintiniui pritaikytos malonumų ir naujų potyrių programos.

Hidromasažo su ozono terapija procedūros trukmė 10 min. Po karališkojo spa Jūsų augintinis išdžiovinamas bei iššukuojamas. Procedūros kaina 20 eurų.

Atliekant karališkąjį spa gožio procedūros metu kaina 10 eurų.

 • "Ylang" ir "Grapefruit“
 • Gerina nuotaiką, mažina stresą, nerimą, rūpinasi oda.

 • "Rosemary" ir "Tea Tree“
 • Antibakterinis, antivirusinis, antimikrobinis, priešgrybelinis poveikis odai.

 • "Myrhh" ir "Nutmeg“
 • Pagalba sergant reumatu ir artritu, mažina skausmą ir spazmus.

 • "Helichrysum“
 • Kovoja su alergijomis ir infekcijomis.

 • "Eucalyptus" ir "Frankensence“
 • Mažina raumenų skausmą, uždegimą ir karščiavimą. Antispazminis poveikis.

 • „Lavandula angustifolia“
 • Gerina kvėpavimo sistemos veiklą, širdies ir kraujagyslių veiklą, odos būklę – skatina odos ląstelių regeneraciją (esant nudegimams), tinka probleminės odos priežiūrai, ramina odą po vabzdžių įkandimų, gerina odos ir plaukų būklę, ramina, atpalaiduoja ir subalansuoja tiek fizinę, tiek emocinę sveikatą; gerina miego kokybę.

*Atliekama tik ramiems ir neagresyviems šunims,mėgstantiems maudynes ir neturintiems atvirų žaizdų odoje.

* Procedūros trukmė 10min. + šukavimas, džiovinimas (priklauso nuo šuniuko dydžio ir kailio ilgio).

Mūsų teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje