Šunų fitness. Kam jis skirtas?

Išskirtiniai užsiėmimai Pet House viešbučio svečiams – Šunų Fitness

Pet House viešbutis siūlo išbandyti išskirtinius pramogų ir sveikatinimo užsiėmimus, kurie skirti įvairių veislių ar dydžių šunims – tai Šunų Fitness treniruotės, kurias organizuoja „CRAZYfoxesGYM“. Mūsų viešbučio personalas esant poreikiui, saugiai nuveš keturkojį į Šunų Fitness užsiėmimus.

Šunų Fitness – kas tai?

Gyvūnų viešbutis Pet House kviečia visus keturkojus draugus būti sveikiems, sportiškiems ir aktyviems, o tam, kad sportavimas būtų ne tik kokybiškas, bet ir įdomus, siūlo savo nariams išbandyti – Šunų Fitness treniruotes sporto salėje „CRAZYfoxesGYM“

Pet House augintinių viešbutis rūpinasi visų keturkojų fizine ir emocine sveikata, todėl savo svečiams rekomenduojame kokybiškus ir nuotaikingus sporto užsiėmimus šunims. Šunų Fitness – tai puiki galimybė sumažinti įvairių ligų tikimybę, pagerinti kaulų, raumenų, raiščių, širdies ir kraujagyslių sistemų veiklas, o taip pat aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas gali padėti subalansuoti raumeninio ir riebalinio audininio kiekį Jūsų šuns kūne. „CRAZYfoxesGYM“ instruktorius pritaikys programą kiekvienam augintiniui pagal poreikį, atsižvelgdami į šuns amžių, fizinį aktyvumą ir sveikatos būklę: Šunų Fitness programa gali mėgautis tiek jauni ir atletiški šunys, tiek ir senjorai, kuriem ypatingai svarbu palaikyti normalią sąnarių judesių amplitudę.

Nepamirškite, kad auginant šunį, svarbu rūpintis ne tik jo dresūra, bet ir užsiimti reguliariu jo fiziniu lavinimu. Šunų Fitness treniruočių metu Jūsų keturkojis atliks įvairius fizinius pratimus, kurių metu bus stiprinamas gyvūno judėjimo aparatas bei gerinama jo psichologinė ir emocinė būklė. Jeigu Jūsų augintiniui trūksta pasitikėjimo savimi ar aplinkiniais, jam sunku socializuotis, o galbūt jis bijo aukščio: „CRAZYfoxesGYM“ profesionaliai pasirūpins, kad gyvūnas jaustųsi saugiai ir įveikdamas savo baimes, įgytų daugiau drąsos ir noro bendrauti, žaisti ir įsilieti į komandinius užsiėmimus.

Užsiėmimų tikslai ir jų organizavimas

Kaip ir žmonės, taip ir jų augintiniai praleisti laisvalaikį sportuojant gali dėl įvairių priežasčių: svorio kontrolei palaikyti, pagerinti ar atstatyti fizinę ir psichologinę būklę, pasiruošti fizinės ištvermės reikalaujantiems konkursams, reabilitaciniais tikslais ar tiesiog naudingai praleisti laiką, gerinant socialinius įgūdžius. Tam, kad sportas nevargintų, bet teiktų malonumą, būtų jaudinantis ir nuotaikingas, siūlome patikėti individualios sportinės programos kūrimą į patyrusio „CRAZYfoxesGYM“ instruktoriaus rankas.

Šunų Fitness užsiėmimai – vis labiau populiarėjanti veikla, kuri gali būti naudinga dideliems ir antsvorio turintiems augintiniams ar paskatinti daugiau judėti mažuosius šuniukus. Kai kurių veislių šunims, ypač tiems, kurie dalyvauja parodose ar konkursuose, ypatingai svarbus atletiškas kūnas ir ištreniruoti raumenys, todėl šunų fizinio lavinimo instruktoriai organizuoja įvairaus intensyvumo treniruotes, skirtas mankštinti specifines raumenų grupes. Profesionaliai parinkti fiziniai pratimai suteiks Jūsų augintiniui daugiau gracijos, lavins laikyseną, paslėps esančius anatominius gyvūno trūkumus, taip pat padės lengviau orientuotis erdvėje, susipažįstant su įvairiais paviršiais, daiktais ir formomis. Būdamas geros fizinės būklės, Jūsų šuo labiau pasitikės savo jėgomis ir turės daugiau galimybių būti pastebėtam ir teigiamai įvertintam komisijos narių.

Pet House viešbutis ragina nepamiršti ir pačių mažiausiųjų keturkojų draugų – Šunų Fitness užsiėmimuose laukiami ne tik didieji augintiniai, bet ir mažesnių dydžių šuniukai. Trumpakojams augintiniams neretai būna sunkiau judėti, jie būna mažiau fiziškai aktyvūs, greičiau pavargsta ir turi nepakankamai fizinės ištvermės. Nusprendus įtraukti mankštas į mažojo augintinio dienotvarkę, „CRAZYfoxesGYM“ instruktorius padės prisijaukinti sportą palengva, pradedant nuo trumpesnių aktyvumo laikotarpių, palaipsniui ilginant treniruočių trukmę, intensyvumą ir pratimų pobūdį.

„CRAZYfoxesGYM“ ypatingą dėmesį skiria gyvūnams, kuriems sportiniai pratimai reikalingi, siekiant atstatyti sutrikdytą fizinę sveikatą. Šunų Fitness – tai nepakeičiama reabilitacijos priemonė, kuri skirta padėti augintiniams sugrįžti į jiems įprastą gyvenimo ritmą po įvairių patirtų traumų, insultų ar kitų sunkių, ilgai gydytų susirgimų. Fiziniam pajėgumui atstatyti pasitelkiamos įvairios priemonės, pavyzdžiui, bėgimo takelis ar gimnastikos kamuolys. Sporto salęje atsakingai sudarys sveikatinimo programą, kurios metu individualiai dirbs tik su Jūsų augintiniu, siekiant pagerinti jo fizinę būklę ar greičiau pasveikti.

Į Šunų Fitness užsiėmimus vis dažniau atvedami augintiniai, kuriems reikalinga dresūra ir ypatingas dėmesys: sportuodami ir atlikdami instruktoriaus parinktus pratimus, keturkojai draugai ne tik stiprina fizinę ištvermę, bet ir tampa paklusnesnis. Viso užsiėmimo metu stengiamasi išlaikyti nuotaikingą atmosferą, kad šuniukui būtų smagiau atlikti jam paskirtas užduotis, jis nejaustų streso ir greičiau suprastų, ko iš jo reikalauja mokytojas ar šeimininkas. Mokantis naujų pratimų, skatinamas šuns mąstymas bei lavinami įvairūs gebėjimais, kurie pravers ne tik sportuojant, bet ir kasdieninėje rutinoje.

Sportiniai užsiėmimai, skirti šunų fiziniam aktyvumui lavinti, vedami profesionaliai įrengtoje treniruočių salėje, kurioje visas instruktoriaus dėmesys skiriamas tik vienam keturkojui ir jo šeimininkui. Individualių treniruočių metu šuo atliks jam nurodomus pratimus ant kokybiškos specialios dangos, taip pat bus naudojama pratimams atlikti reikalinga įranga. Vienos Šunų Fitness treniruotės trukmė – iki 45 minučių, tačiau užsiėmimų laikas gali būti koreguojamas, atsižvelgiant į kiekvieno šuns fizinį pasiruošimą, poreikius ir sveikatos būklę.

Sporto užsiėmimai nuotoliniu būdu

Šunų sporto salė Kaune „CRAZYfoxesGYM“  veda nuotolinius šunų Fitness užsiėmimus, todėl pasirūpinti savo augintinio užimtumu ir fiziniu lavinimu tampa vis lengviau net ir mažai laiko turintiems šeimininkams. Nuotoliniai sporto užsiėmimai vyksta Facebook programos pagalba: į uždarą Facebook grupę talpinama visa aktuali teorinė medžiaga ir video instrukcijos, kuriose nurodoma, kaip saugiai ir teisingai atlikti šuniuko mankštą. Rekomenduoja šeimininkams filmuoti atliekamus pratimus ir pasidalinti treniruočių įrašais, kuriuos perržiūrės instruktorius suteiks profesionalią konsultaciją ir pakomentuos, ar viską atliekate teisingai, nekenkdami savo augintinio sveikatai (neteisingai atliekami pratimai gali suformuoti raumenų asimetriją ar disbalansą). Šiuo metu galite pasirinkti kelias nuotolinių kursų tematikas:

  • nuotoliniai Šunų Fitness kursai pradžiamoksliams;
  • specializuoti Šunų Fitness kursai, skirti priekinių kojų treniravimui;
  • specializuoti Šunų Fitness kursai, skirti galinių kojų treniravimui.

Primename, kad Pet House augintinių viešbutis teikia Gyvūnų taksi paslaugas: mes galime pasirūpinti Jūsų augintinio kelione į suplanuotą Šunų Fitness užsiėmimą. Saugiai nuvešime šuniuką ir perduosime jį sporto salės instruktoriui. Pasibaigus treniruotei sutartu laiku paimsime augintinį ir parvešime namo ar į kitą šeimininko nurodytą kelionės tikslą.

Šunų Fitness pagerins augintinio gyvenimo kokybę ir prailgins jo trukmę

„CRAZYfoxesGYM“ sporto salės instruktorius, sukurs Jūsų šuniukui individualią sveikatinimo programą, kuri gali būti atliekama tiek profilaktiniais, tiek ir korekciniais ar reabilitaciniais tikslais. Patyręs instruktorius prižiūrės gyvūno būklę ir įtrauks šeimininką į aktyvų keturkojo laisvalaikį: buvimo kartu džiaugsmas, komandinis darbas ir stirpus tarpusavio ryšys gali padėti pasiekti teigiamiausius ir greičiausius rezultatus.

Pasirūpinkite savo keturkojo draugo gerove ir kartu pasinerkite į modernią, įdomią ir unikalią kelionę link gerenės jo fizinės ir emocinės sveikatos. Greitas, judrus ir stiprus šuo – tai viskas, ko reikia ilgam ir kokybiškam Jūsų augintinio gyvenimui!

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje