Šunų darželis

20€

Šunų darželis Kaune  – profesionali visos dienos gyvūnų priežiūra

Modernus, šviesus ir šiuolaikiškas Pet House augintinių viešbutis Kaune kviečia visus keturkojus draugus ir siūlo kokybišką ir profesionalią šuniukų priežiūrą bei apgyvendinimą. Mūsų personalas atsakingai prižiūri ir rūpinasi viešbučio svečiais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Taip pat galime pasiūlyti trumpesnę keturkojų priežiūrą – Pet House  viešbutyje lankytojus priima šunų darželis! Jeigu neturite kur palikti savo mylimo šuniuko, mes esame paruošę šunų priežiūrą Jums išvykus. Mes pasirūpinsime augintinio užimtumu, išvedžiojimu, kokybišku poilsiu specialiai įrengtame kambarėlyje bei smagiai ir aktyviai praleistu laiku.

Šunų darželis specialiai įrengtose Pet House viešbučio patalpose

Šunų darželis priims ir apgyvendins Jūsų šuniuką jaukiame ir namų šilumą primenančiame kambarėlyje, kuriame įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema. Mūsų gyvūnų priežiūros komanda užtikrins, kad į viešnagės patalpas nuolat patektų natūrali dienos šviesa bei būtų palaikoma gyvūnams rekomenduojama temperatūra. Jūsų augintinis mėgausis ne tik išskirtiniu poilsiu, tačiau bus skatinamas prisijungti prie nuotaikingų pramogų: šunų darželyje gausu įvairių žaisliukų, įrengta laipynė ir lauko baseinas (vasaros sezono metu), o mylintis ir rūpestingas Pet House viešbučio personalas apsups keturkojį nuolatiniu dėmesiu.

Jūsų šuniukas išmoks bendrauti su kitais mūsų svečiais, pasitikėti savimi, turės aktyvių užsiėmimų, interaktyvių žaidimų dienos metu ir poilsio laiką savo kambarėlyje.

Siekiame, kad viešutyje veikiantis šunų darželis teiktų mūsų klientų augintiniams tik geras emocijas, todėl į pagalbą pasitelkiame įvairias priemones, mažinančias išsiskyrimo liūdesį. Viena jų –  saugiai ir tikslingai taikoma gyvūnų aromaterapija: natūralūs eteriniai aliejai teigiamai veikia ne tik žmonių, bet ir augintinių emocinę būseną, atpalaiduoja ir ramina stresą jaučiančius gyvūnus, mažina depresiją bei gerina koncentraciją.

Pet House augintinių viešbutis kviečia pramogauti lauke

Šunų dienos centras, įsikūręs Kauno pakraštyje (Romainiuose), siūlo ne tik poilsį komfortiškuose, specialiai augintinių priežiūrai įrengtuose kambariuose. Mes kviečiame visus viešbučio bei šunų dienos centro svečius leisti laiką gryname ore! Pet House viešbutį rasite ramioje vietovėje, kurioje atsiveria įspūdingas vaizdas į Lampėdžių ežerą bei Nemuną, todėl nusprendėme išnaudoti šią mus supančią nuostabios gamtos aplinką ir suteikti Jūsų augintiniams galimybę laisvai ir nevaržomai pramogauti lauke. Mūsų šunų darželio personalas užtikrins saugų ir nuotaikingai praleistą laiką uždaroje viešbučio teritorijoje, kurioje įrengtos erdvios šunų žaidimų aikštelės. Šiltuoju metų laiku ir esant palankioms oro sąlygoms, šunų dienos centras pakvies džiaugtis vandens pramogomis specialiame, gyvūnams skirtame baseine. Tam, kad nepraleistumėte nei vienos džiugios ir nepakartojamos Jūsų keturkojo draugo viešnagės akimirkos, pasidalinsime nuotaikingomis foto nuotraukomis.

Šunų darželis laukia savo lankytojų nuo 8,30 val. iki 18,30 val. Šuniukų priežiūros kaina – 20 eur. Taip pat galime tartis dėl individualaus laiko.

Skirkite sau pakankamai laiko planuodami savo dienotvarkę bei būkite ramūs dėl savo augintinio užimtumo, patikėdami Pet House gyvūnų priežiūros komandai jo priežiūrą ir gerovę.

Teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje