Šunų dresavimas
Kaune

Šunų dresavimas pagal pozityvios motyvacijos metodiką

Pet House augintinių viešbutis kviečia įvairių veislių, didelius ir mažus šuniukus išmokti paklusnumo ir tapti socializuotais: kartu su Rekso mokykla organizuojame šunų dresavimą, naudojant tik pozityvios motyvacijos metodiką. Esame įsitikinę, kad fizinių bausmių ar kitų griežtų baudimų naudojimas gali turėti neigiamos įtakos šuns ir žmogaus santykiams bei jo emocinei būsenai!

Jeigu Jūsų augintinis yra neramus, susiduriate su netinkamu elgesiu ne tik namuose, bet ir viešoje erdvėje, kvalifikuotų specialistų komanda gali padėti jam išmokti klausyti komandų, laikytis tvarkos. Šunų dresavimas Kaune įsikūrusiame Pet House augintinių viešbutyje – tai puiki galimybė išbandyti modernius ir efektyvius mokymo metodus ne tik norint išmokyti paklusnumo jaunus šuniukus, bet ir siekiant išspręsti įsisenėjusias elgesio problemas.

Šunų dresavimas ir jų įgūdžių lavinimas

Priežastys ir tikslai, kodėl Jūsų keturkojui gali būti reikalinga specialistų pagalba, gali būti įvairios. Viena iš jų – lengvesnė ir sklandesnė šuns socializacija. Šunų dresūra Kaune skirta ne tik nepaklusniems augintiniams: užsiėmimų metų Jūsų augintinis gali būti išmokytas adekvačiai reaguoti į mieste ar kitoje viešoje erdvėje esančius trukdžius. Mažajam keturkojui draugui gali prireikti pagalbos susipažįstant su jį supančiu pasauliu: galbūt jį baugina važiavimas mašina, kitų transporto priemonių ar namų įrenginių keliamas triukšmas, o pasivaikščiojimus blaško vinguriuojantys dviratinkai ar mažų vaikų dėmesys… Nepadedant savo keturkojui draugui tinkamai reaguoti į aplinkos dirgiklius, jis gali tapti baikščiu, neramiu ar netgi agresyviu šunimi. Rekomenduojame pradėti šuniuko socializavimo mokymus kuo anksčiau, suteikiant jam progą užmegzti būtinus socialinius kontaktus. Šunų dresavimas – tai vienas iš teigiamiausią poveikį turinčių šunų socializacijos būdų: užsiėmimų metu šuo turės galimybę vystyti socialinius santykius ne tik su kitais gyvūnais, bet ir su skirtingų lyčių ir amžiaus žmonėmis. Padėsime Jūsų šuniukui lengviau susipažinti su jį supančia aplinka bei žaidimo forma išmokysime paklusnumo komandų, skirtų įvairių situacijų valdymui.

Šunų dresiravimas gali būti naudingas, siekiant sukontroliuoti šuns impulsus: specialių užsiėmimų metu „Rekso“  mokyklos treneriai dirbs su Jūsų šunimi ir mokys jį klausyti tokių komandų, kaip nešokinėti priartėjus šeimininkui ar kitam žmogui, ramiai reaguoti į kitus šunis, automobilius ar kitus eismo dalyvius. Impulsų valdymas – tai savybė, kuri turi būti lavinama ir nuolat stebima tam, kad pasiekimai nebūtų trumpalaikiai ir šuo nesugrįžtų prie nepageidaujamo elgesio, todėl dirbdami kartu su treneriu, išmoksite pažinti savo keturkojį ir reaguoti į jo elgesio ar emocijų pasikeitimus.

Šunų dresavimas ir Pet House augintinių viešbučio siūlomi užsiėmimai gali padėti Jums sukurti ypatingą ryšį su savo augintiniu. Kartu su šunų dresavimo treneriais mokysitės įvairių akių kontakto pratimų, sužinosite, kaip greitai ir lengvai pasikviesti šunį ir pan. Kartu su augintiniu praleistas laikas atneša gyvūnui daug džiaugsmo, o taip pat turi įtakos jo fizinei ir emocinei sveikatai. Keturkojo draugo pasiekimų stebėjimas ir mokymasis naujų komandų gali teigiamai veikti ne tik augintinį, bet ir šeimininką: moksliškai įrodyta, kad žmonės, kurie praleidžia daugiau laiko kartu su savo gyvūnais, yra daug sveikesni ir laimingesni. Bendraudami su savo šunimi ir dalyvaudami jo mokymosi procese, sumažinsite savo nerimą, labiau pasitikėsite vienas kitu,o įtraukdami į šį procesą savo šeimos narius ar vaikus, užtikrinsite ne tik aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, bet ir paskatinsite juos ugdyti kantrybę, atsakingumą bei lavinsite smalsumą ir vaizduotę.

Aktyvus laisvalaikio praleidimas ir fizinės ištvermės lavinimas turėtų būti neatsiejama sveiko ir stipraus šuns kasdienybės dalis. Šunų dresavimas Kaune skirtas atsakingiems ir rūpestingiems šeimininkams, kuriems svarbi jų augintinių protinė, fizinė ir emocinė būsena. Dalyvavimas specialiuose užsiėmimuose padės Jūsų augintiniui lavinti uoslę, koordinaciją ar grobio instinktą. Šuo ne tik išmoks įsiklausyti į tai, ko iš jo prašoma, bet ir smagiai praleis laiką landžiodamas per tunelius ar įveikdamas įvairias kliūtis.

Atsižvelgiant į individualius šeimininkų poreikius, kvalifikuoti šunų drasiravimo specialistai parinks labiausiai tinkamą mokymo programą. Augintiniai gali būti išmokyti eiti „į vietą“ ir joje pasilikti iki kol šeimininkas jo nepasikvies, neimti maisto iš jo maitinimui neskirtos vietos ar iš kito žmogaus, esant poreikiui, didžiausias dėmesys gali būti skiriamas šuns vedžiojimo technikos lavinimui (mokymasis eiti šalia šeimininko, atsižvelgiant į jo pasirinktą ėjimo tempą, kryptį ir pan.). Kartu su šiomis kasdienei rutinai svarbiomis komandomis, Jūsų šuo gali būti išmokytas atlikti įvairius triukus: duoti „labas“, apsisukti, paprašyti skanėsto ar žaislo ir kt.

Šunų dresūra Kaune – ilgalaikė pagalba sprendžiant elgesio sutrikimus

Profesionalūs „Rekso“ mokyklos šunų dresuotojai teigia, kad kiekvienas mokymas turi turėti savo tęstinumą: jeigu norite pakeisti netinkamą savo augintinio elgesį, vienakartinių užsiėmimų nepakaks. Įvairūs elgesio sutrikimai išsprendžiami ne per vieną susitikimą, todėl nusprendusiems išmokyti savo augintinį naujų komandų ar pakeisti jo elgseną, rekomenduojame paskirti šiam tikslui daugiau savo laiko. Pet House gyvūnų priežiūros specialistai yra pasiruošę Jums padėti – esant laiko trūkumui, galime pasiūlyti Jūsų augintiniui nepamirštamą viešnagę augintinių viešbutyje ar Gyvūnų darželyje ir padėti jam reguliariai mokytis. Primename, kad mūsų viešbutis teikia Gyvūnų taksi paslaugas: Pet House viešbučio personalas gali pasiūlyti saugų augintinio transportavimą ir laiku jį pristatyti į viešbutį ar kitą pasirinktą užsiėmimų vietą. Susisiekime ir kartu sudarysime Jums tinkamiausią šunų dresiravimo programą!

Teikiamos paslaugos

  1. Socializacijos pagrindai: šuns mokymas adekvačiai reaguoti į mieste esančius trikdžius.
  2. Impulsų kontrolės mokymas: šuns mokymas nešokinėti, kai prieina šeimininkai, kiti žmonės, rami reakcija į kitus šunis, žmones, dviračius, automobilius ir kt.
  3. Ryšio kūrimo su šuniu pratimai: akių kontakto pratimai, šuns pasikvietimas, spec. pratimai kuriantys ryšį su šuniu.
  4. Norimų elgsenų kūrimas: nusiraminimo pratimai, šuns mokymas eiti „į vietą“ ir joje pasilikti, šuns vedžiojimo technika – kad ne šuo vestų šeimininką, o šeimininkas šunį, mokymas eiti šalia šeimininko, šuns mokymas pasilikti vienam, mokymas komandos „palik“ – neimti  maisto nuo stalo, nuo žemės, iš kito žmogaus, ir kitų būtinų įgūdžių formavimas.
  5. Triukų mokymas: „labas“, „sukis“, „tarnauk“ ir kt.
  6. Protinė, fizinė, interaktyvinė šuns iškrova: grobio instinkto lavinimas, uoslės lavinimo pratimai, koordinacijos lavinimo pratimai – lindimas per tunelius, kliūčių įveikimas.
  7. Šuns elgesio korekcija.

 

„Rekso“ mokykla šunis moko naudojant tik pozityvios motyvacijos metodiką, nenaudojant fizinių bausmių.

Kiekvienas mokymas turi turėti tęstinumą, ypač keičiant šuns destruktyvų elgesį, tokį, kaip agresija. Todėl elgesio problemos išsprendžiamos ne per vieną dieną ir paslaugas siūlome tiems šunims, kurie viešbutyje yra paliekami ilgesniam laikui. Mes suteiksime paslaugą, kuri padės suprasti, kaip spręsti šias problemas.

1 val. užsiėmimo kaina  50 Eur

Teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje