Šunų ir kačių maudymas

Šunų ir kačių kailio priežiūra Karališkame Pet House viešbučio SPA

Modernus ir šviesus Pet House viešbutis laukia visų draugiškų keturkojų lankytojų ir kviečia juos pasilepinti įvairiomis gyvūnų kirpykloje teikiamomis procedūromis: nagų kirpimu, ausų valymu, burnos higiena ar kačių ir šunų kailio priežiūra. Mūsų kvalifikuotos grožio specialistės pasirūpins Jūsų gyvūnų kailio priežiūra juos išmaudydamos, iššukuodamos sąvėlas ar atlikdamos reikiamas procedūras kailio šėrimosi laikotarpiu. Atsižvelgiant į keturkojo kailio ilgį, veislės ypatumus ar gyvenimo sąlygas, jam bus parinktos profesionalios ir kokybiškos kosmetikos priemonės tam, kad augintinio kailiukas žvilgėtų, o svarbiausia, išliktų sveikas ir gyvybingas.

Šunų ir kačių maudymas – tai svarbi ir atsakinga augintinio priežiūros dalis. Gyvūno kailis – tai ne tik kiekvieno keturkojo pasididžiavimas. Jis atlieka svarbią apsauginę funkciją: kailiukas saugo augintinį nuo žalingo aplinkos poveikio, vykdo termoreguliaciją, o sensorinė apsauga leidžia gyvūnui lengviau orientuotis aplinkoje. Neteisinga ar nepakankama augintinių kailio priežiūra gali turėti įtakos Jūsų namų švarai, taip pat tai gali tapti priežastimi apsilankyti pas veterinarą. Mūsų gyvūnų kirpyklos grožio specialistės teigia, kad šunų ir kačių kailio priežiūra turi būti vienodai svarbi tiek šaltuoju metų laiku, tiek ir vasarą: augintinio kailio būklei kenkia ne tik drėgmė, purvas ar nuolat kimbantis sniegas, bet ir maudynės įvairiuose vandens telkiniuose.

Profesionalus šunų maudymas gyvūnų kirpykloje Kaune

Ilgą laiką buvo manoma, kad šunų maudymas būtinas tik dekoratyvinių veislių šunims. Laikui bėgant ši nuomonė keičiasi – šeimininkai aktyviau rūpinasi visų veislinių ir neveislinių gyvūnų kailio priežiūra. Maudyti šunis rekomenduojama ne tik dėl reguliarios higienos palaikymo, tačiau ir siekiant palaikyti gerą kailio ir odos būklę. Dažniausiai šunų maudymas ir kailio priežiūra atliekama kas 1-2 mėnesius, tačiau maudynių dažnis priklauso nuo gyvūno veislės, kailio tipo ir kitų aplinkos sąlygų: trumpaplaukiai šuniukai gali būti maudomi rečiau, tačiau riebaluotis linkusį kailį turinčius augintinius gali prireikti maudyti kas savaitę.

Pet House viešbutyje įsikūrusioje gyvūnų kirpykloje gyvūnų grožio specialistės atsakingai rūpinasi augintinių kailio priežiūra įvairiu metų laiku ir naudoja tik specialiai šunims skirtus šampūnus ir kondicionierius. Jie nepažeidžia riebalinio apsauginio odos ir kailio sluoksnio. Šaltuoju metų laiku daugelio keturkojų draugų, ypatingai šunų kailis gali išsausėti, jis būna labiau linkęs į lūžinėjimą ir praranda gyvybingumą, todėl šunų maudymas ir tinkamai parinktos priemonės gali padėti gyvūnui išvengti diskomforto ir netgi apsaugoti nuo kenkėjų, tampančių įvairių ligų priežastimi. SPA grožio procedūrų metų naudojame kondicionierius, kurie reguliuoja riebalinių liaukų sintezę, padeda odai ilgiau išlikti švariai bei saugo kailį nuo sąvėlų. Kiekvienam šuniukui parenkamos individualios kailio priežiūros priemonės: naudojame tiek nuplaunamus kondicionierius, tiek ir nenuplaunamus, kurie pamaitina kailį, saugo nuo vėlimosi, drėkina augintinio odą ir saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių (saulės, purvo, dulkių).

Jūsų augintinių kailio priežiūra gali tapti tikru malonumu mažajam keturkojui – mūsų kvalifikuotos specialistės palepins kiekvieną SPA lankytoją ir suteiks šias paslaugas: maudymą, džiovinimą, sąvėlų šukavimą, kirpimą, trimingavimą, išpūtimą – nukailinimą bei, esant poreikiui, papuoš kailiuką įvairiomis grožio priemonėmis (kaspinėliais, gumytėmis  su Swarovski kristalais).

Kačių maudymas dar niekada nubuvo toks lengvas ir malonus

Priešingai nei šunims, kačių maudymas neprivalo būti reguliari priežiūros procedūra. Gyvūnų priežiūros specialistai vieningai teigia, kad sveikų kačių specialiai maudyti nebūtina – tai ypatingai švarus augintinis, kuris pats pasirūpina savo kailio ir odos švara. Taip pat kačių kailis yra padengtas išskirtiniu apsauginiu sluoksniu. Jeigu Jūsų katė nedalyvauja konkursuose ar parodose, kačių madymas rekomenduojamas ne dažniau nei 2-4 kartus per metus.

Dažnesnis kačių maudymas ar papildoma augintinių kailio priežiūra reikalinga, jeigu Jūsų gyvūno kailyje yra įsiveisę parazitai arba kailis išpurvintas natūraliomis arba sintetinėmis medžiagomis. Gyvūnų kirpykloje kačių maudymas atliekamas naudojant tik katėms skirtas grožio priemones, turinčias reikiamą pH lygį ir nesukeliančios rizikos pažeisti katės odą per dideliu rūgštingumu. Jos gali būti skirtos ilgaplaukėms ar trumpaplaukėms katėms, antiparazitinės ar pritaikytos įvairioms dermatologinėms ligoms gydyti.

Augintinių kailio priežiūra, o ypatingai kačių maudymas, neretai tampa tikru iššūkiu šeimininkams. Tam, kad ši procedūra gyvūnui sukeltų kuo mažiau streso, ypatingą dėmesį skiriame oro ir vandens temperatūrai. Patalpose, kuriose atliekamas kačių maudymas, palaikoma ne žemesnė, nei 22˚C temperatūra, o vanduo turi būti ne šaltesnis nei 38-40˚C. Maudomos katės patiria stresą ne tik dėl netinkamos aplinkos temperatūros, bet ir tekančio vandens keliamo triukšmo, todėl maudynėms naudojame masažinį dušą, kuris maloniai masažuos kailiuką ir neišgąsdins Jūsų keturkojo draugo. Visos grožio procedūros metu mūsų specialistės švelniai kalbins Jūsų augintinį ir vengs staigių judesių, kad išvengtų gyvūno išgąsčio bei apsaugotų jo ausis ir nosį. Kačių maudymas, o ypatingai augintinių kailio priežiūra po maudynių, – laiko ir kantrybės reikalaujanti procedūra. Neretai ilgaplaukėms katėms prireikia papildomo kailiuko iššukavimo ir džiovinimo, tačiau šios procedūros taikomos ne visoms augintinėms – gyvūnų kirpykloje kačių kailio džiovinimas, pasitelkiant specialią įrangą, taikomas tik tuo atveju, jeigu katė nejaučia baimės ir streso didesniam triukšmui bei neįprastiems pojūčiams. Priešingu atveju Jūsų katės kailį išdžiovinsime natūraliu būdu, jį nusausinant ir leidžiant išdžiūti savaime.

Mes pasirūpinsime Jūsų gyvūnų kailio priežiūra

Pet House augintinių viešbučio specialistės rekomenduoja nepamiršti reguliariai rūpintis savo gyvūno kailio priežiūra, o tam, kad šunų ir kačių maudymas teiktų kuo didesnį malonumą ir naudą, kviečiame apsilankyti mūsų Karališkame SPA ir pasikonsultuoti dėl individualių, tik Jūsų augintiniui skirtų procedūrų ir priemonių pasirinkimo.

Kačių maudymas_šunų maudymas kaune

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje