Kačių viešbutis Kaune

Išskirtinis kačių viešbutis Kaune

Pet House kačių viešbutis Kaune kviečia visus mažuosius draugus ne tik kokybiškai pailsėti, bet ir aktyviai praleisti laiką ar pasimėgauti lepinančiomis grožio procedūromis. Jeigu neturite kur palikti savo mažojo keturkojo draugo atostogų ar darbo išvykos metu, susisiekite su mumis – patyrę ir motyvuoti profesionalūs gyvūnų priežiūros specialistai pasirūpins Jūsų katinėlio saugumu ir gerove.

Kačių viešbutis kviečia į specialiai gyvūnams įrengtas patalpas

Patikėdami mums savo katinėlių priežiūrą, galėsite būti ramūs dėl komfortiškos savo draugų viešnagės ir profesionalios priežiūros, teikiamos 24 valandas per parą. Kačių viešbutis užtikrins privatumą ir apgyvendins Jūsų katinėlį atskirame, erdviame, šiltame ir šviesiame 8 kv.m. kambarėlyje, kuriame smalsusis svečias galės nevaržomai mėgautis įrengtais laipynių malonumais, pramogauti žaisdamas su įvairiais žaisliukais ar pasilepinti siūlomais skanėstais. Kačių priežiūrai skirtos patalpos įrengtos 3-iame Pet House viešbučio aukšte, todėl galime užtikrinti, kad čia lankysis tik gyvūnų priežiūros komanda.

Parų skaičiusParos Kaina EUR
1 para 25€
Būnant 2 ar 3 paras22€
Būnant 4 ar 5 paras19€
Būnant 6 paras17€
Daugiau nei 7 paros16€

Aromaterapijos procedūros kačių viešbučio svečiams

Gyvūnų priežiūros metu mums ypatingai svarbi emocinė mūsų svečių būklė, todėl taikome aromaterapijos procedūras: natūralūs, tik gyvūnams skirti eteriniai aliejai padeda mūsų mažiesiems svečiams atsipalaiduoti ir greičiau bei lengviau adaptuotis naujoje aplinkoje. Pet House gyvūnų viešbutyje teikiamos įvairios grožio procedūros.

Kačių viešbutis gali pasirūpinti katinėliu tiek laiko, kiek truks Jūsų planai!

Problema, kai išvykstant ilgesniam laikui nėra kam pasirūpinti augintiniais, jau praeityje: Pet House augintinių viešbutis kviečia šeimininkus būti atsakingiems ir nepalikti savo mylimiausių draugų be nuolatinės priežiūros ir dėmesio. Esant poreikiui, mūsų gyvūnų priežiūros specialistai yra pasiruošę rūpintis Jūsų augintiniu 14 parų (ir daugiau!). Paros kaina priklauso nuo katinėlių viešnagės trukmės.

Kačių viešbutis Kaune suteiks atsakingą ir individualią priežiūrą Jūsų katinėliui. Profesionalūs gyvūnų priežiūros specialistai apgaubs Jūsų augintinį nuolatiniu dėmesiu, lepins glostymais ir kruopščiai suplanuos gyvūno dienotvarkę, todėl katinėlis nesijaus vienišas ir patirs mažesnį išsiskyrimo su šeimininku nerimą. Tam, kad gyvūnas patirtų kuo mažiau streso, rekomenduojame atvykstant su savimi atsivežti gyvūno mylimą dubenėlį, guolį ar žaisliukus.

Suplanuokite savo katinėlio priežiūrą iš anksto

Kačių viešbutis priima savo svečius nuo 10 val. ryto, o išvykimą skatiname suplanuoti iki 16 val. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus, galime susitarti dėl individualaus atvykimo ir išvykimo laiko, todėl maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti Jūsų katinėlio priežiūros galimybes. Vėlesnio išvykimo atveju taikomas papildomas mokestis: 1 valanda – 3 eur. (primename, kad iš anksto nesusitarus dėl individualaus išvykimo laiko, taikomas paros mokestis). Vėliausias galimas išvykimas – iki 19 val.

Papildoma informacija:

  • kviečiame apgyvendinti visus savo augintinius: antram katinėliui (gyvenent viename kambarėlyje) taikome 20% proc. nuolaidą, trečiam – net 30% proc. nuolaidą;
  • informuojame, kad nuo birželio 1 dienos iki rupjūčio 31 dienos taikomas 10% antkainis;
  • už papildomą mokestį galite pasinaudoti Gyvūnų taksi teikiamomis paslaugomis: mes galime pasirūpinti Jūsų augintinio pristatymu į viešbutį ar, esant poreikiui, parvežti į namus.

Jūsų augintinio saugumas – svarbiausias mūsų kačių viešbučio uždavinys!

Teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje