Gyvūnų taksi

Kaune 1€/km,
užmiestyje 1.5€/km

(ne mažiau kaip 10€)

Greitas ir saugus gyvūnų pervežimas kartu su Pet House gyvūnų taksi

Ne visi augintinių savininkai turi nuosavą transporto priemonę. Gyvenant didmiestyje ar toliau gyvūnų pervežimas gali tapti rimtu iššūkiu, jei reikia nuvežti sergantį gyvūną į nutolusią veterinarijos kliniką, kirpyklą, parodą ar pasirūpinti augintinio pervežimu į gyvūnų viešbutį prieš išvykstant atostogauti.

Mes galime tuo pasirūpinti už Jus – Pet House gyvūnų kurjeris užtikrins, kad Jūsų augintiniai saugiai ir laiku pasiektų reikiamą kelionės tikslą visoje Lietuvoje. Gyvūnų pervežimo paslaugos skirtos visiems naminiams augintiniams, kurių transportavimas nereikalauja specialaus transporto ar įrangos.

Gyvūnų pervežimas – ypatingo dėmesio ir atsakomybės reikalaujanti paslauga          

Gyvūnų pervežimas dažnai nėra įtraukiamas į miesto ar tarpmiestinių pavėžėjų teikiamų paslaugų sąrašus, todėl neretai tenka susidurti su problema, kai nėra galimybės pristatyti savo augintinį į reikiamą vietą suplanuotam veterinaro vizitui, ar iškyla nesklandumų norint parsivežti naują šeimos draugą iš veisėjų. Gyvūnų taksi – tai išskirtinė, tačiau būtina paslauga, kuria gali pasinaudoti visi naminių gyvūnų šeimininkai.

Siūlydami gyvūnų pervežimo ir transportavimo paslaugas, mes prisiimame atsakomybę už Jūsų augintinių gerovę ir saugumą. Su kiekvienu klientu individualiai aptariame visus jo pageidavimus ir augintinio būklę bei pasirašome sutartį, patvirtindami, kad nuosekliai laikysimės nustatyto kelionės plano. Nuo pat Jūsų durų ar kito kelionės pradžios taško iki pervežimo iki galutinio tikslo, gyvūnų kurjeris atsakingai ir profesionaliai rūpinsis mažuoju Jūsų šeimos draugu. Vairuotojas prižiūrės, kad automobilyje būtų palaikoma tinkama 18-20 laipsnių temperatūra, gyvūnas būtų apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, skersvėjo ar šalčio, užtikrins intensyviai cirkuliuojamą šviežio oro srovę. Esant poreikiui ar ilgesniam kelionės maršrutui, sudarys sąlygas atsivėsinti. Taip pat augintinis bus išvedžiotas, pašertas ir pagirdytas.

Saugus ir sklandus gyvūnų kurjeris

Kelionės metu ypatingą dėmesį skiriame tiek gyvūnų, tiek juos vežančio gyvūnų kurjerio saugumui. Gyvūnų taksi automobilis aprūpintas pirmosios pagalbos vaistinėle ir specialia, gyvūnų pervežimui pritaikyta, įranga: petnešomis ar keliavimui skirtu narvu. Petnešos dažniausiai naudojamos prisegti didesnius šunis. Siekdami užtikrinti abipusį saugumą, visos kelionės metu augintinius prisegame specialiu diržu, kurio sagtis segama į automobilio saugos diržui skirtą vietą. Tokiu būdu prisegti keturkojai nesukels pavojaus vairuotojui, tačiau galės jaustis nevaržomai bei dairytis pro langą stebint kintančius vaizdus. Tam, kad kelionė būtų patogesnė, automobilyje gali būti patiestas gyvūno mėgstamas guolis, o esant karštesnėms oro sąlygoms, rekomenduojame pasirūpinti vėsinimo kilimėliu.

Jeigu prisegti petnešomis augintiniai jaučia stresą, gyvūnų pervežimas vykdomas pasitelkiant į pagalbą kitą keliavimo priemonę – narvą. Tai ne tik tvirčiausia, bet ir saugiausia transportavimo įranga, kuri, priklausomai nuo pervežamo gyvūno dydžio, gali būti naudojama automobilio salone arba bagažinėje. Transportuojant augintinius narve, laikomės visų saugumo reikalavimų: narvas statomas ant tvirto pagrindo, todėl važiuojant išlieka stabilus; visos kelionės metu narvo durelės laikomos tvirtai uždarytos, vengiant galimo nesaugaus keturkojo judėjimo po automobilio saloną. Skubame priminti, kad netinkamai automobilyje vežami keturkojai gali sukelti pavojų ir tapti avarinių situacijų priežastimi!

Gyvūnų pervežimas vykdomas laikantis visų higienos reikalavimų – automobilyje nuolat palaikome švarą, užtikrindami maksimalų komfortą ir idealią aplinką Jūsų keturkojui. Visos kelionės metu laikomės svarbiausio tikslo – užtikrinti, kad Jūsų augintis nepatirtų streso, jaustųsi patikimai ir patogiai, būtų apsuptas nuolatiniu dėmesiu ir priežiūra.

Gyvūnų taksi paslauga – nuo vieno 1 €/km

Gyvūnų pervežimas Kauno mieste kainuoja 1 €/km, Kauno rajone – 1,5 €/km. Minimali vienos kelionės kaina Kauno mieste – 10 €, Kauno rajone 15 €. Kelionės į kitas ar iš kitų Lietuvos vietų vykdomos pagal susitarimą. Esame lankstūs ir pasiruošę padėti, todėl, esant poreikiui ar ypatingoms aplinkybėms, dėl laiko ir įkainių galime tartis individualiai. Atsikvėpkite ir sutaupykite savo brangų laiką, patikėdami mums savo augintinio kelionę į Jūsų pasirinktą vietą:  gyvūnų viešbutį, kirpyklą, veterinarijos kliniką, parodą ar netgi prie jūros!

Gyvūnų pervežimas – ne tik gyvūnų kurjerio atsakomybė

Tam, kad gyvūnų pervežimas būtų sklandus ir, svarbiausia, saugus Jūsų augintiniui, prieš užsakant šią paslaugą būtina tinkamai pasiruošti – rekomenduojame susisiekti su mumis iš anksto ir aptarti kelionės ypatumus. Mums svarbu žinoti ne tik kelionės pradžios ir pabaigos vietą bei laiką, bet ir susipažinti su Jūsų augintinio fizine būkle bei elgsena. Šeimininkas, pateikdamas gyvūno transportavimo užsakymą, privalo mums suteikti informaciją, ar jo augintinis yra pripratintas prie kelionių automobiliu. Jeigu gyvūnas nebuvo pervežamas, naudojant anksčiau paminėtą saugaus transportavimo įrangą, rekomenduojame prieš suplanuotą išvyką susitarti dėl papildomo laiko ir leisti savo keturkojui draugui susipažinti su būsimomis jo kelionės sąlygomis. Taip pat primename, kad pažymėjus gyvūną išoriniu ženklu (pavyzdžiui, antkakliu su savininko kontaktais), įvykus nenumatytam augintinio ištrūkimui, turėsite galimybę greičiau ir lengviau surasti savo keturkojį. Jeigu dėl ko nors nerimaujate, visada prašome apie tai informuoti mus prieš suplanuotą Jūsų augintinio paėmimą, kad gyvūnų kurjeris tinkamai pasiruoštų bei suteiktų visokeriopą pagalbą transportuojamam gyvūnui.

Teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje