Šunų priežiūra

Išskirtinė šunų priežiūra Jums išvykus Pet House viešbutyje

Kaune įsikūręs, išskirtines paslaugas teikiantis, Pet House viešbutis gali tapti ne tik laikinu prieglobsčiu Jūsų keturkojui, bet ir vieta, kurioje visiems mažiesiems draugams bus suteiktas profesionalus dėmesys. Dažniausiai į mūsų viešbutį atvežami bei gyvūnų priežiūros specialistams patikimi įvairių veislių bei dydžių šunys. Kokybiška ir profesionali šunų priežiūra – ypatingai svarbus ir daug atsakomybės reikalaujantis uždavinys. Pet House kolektyvo pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad Jūsų keturkojis viešnagės metu jaustųsi jaukiai ir patogiai, o laikina prieglobsčio vieta dvelktų namų jaukumu, todėl kokybiškam šuniukų poilsiui įrengėme specialiai pritaikytus kambarius, kuriuose Jūsų augintinis mėgausis nerūpestingu, palaimingu šunišku poilsiu.

Klasikinė muzika ir šunų priežiūra – ką tai turi bendro?

Dažnai šeimininkai jaudinasi, kad patikėdami savo šunų priežiūrą svetimiems, jų augintiniai patirs stresą, dėl kurio ateityje galimai bijos būti palikti vieni. Išvengti išsiskyrimo liūdesio galbūt nepavyks, tačiau sumažinti jį ir palengvinti adaptaciją tikrai galima. Į pagalbą Pet House viešbutis pasitelkia atpalaiduojančios klasikinės muzikos galią. Klausant klasikinės muzikos, ramesni tampa ne tik žmonės, bet ir jų augintiniai, todėl muzika – tai nepakeičiama pagalbinė priemonė, siekiant suteikti aukščiausios kokybės komfortą mūsų svečiams. Klausant lėtos ir raminančios muzikos, sulėtėja šunų širdies ritmas, smegenų bangos, jų kvėpavimas tampa tolygus. Siekdami, kad teikiama šunų priežiūra Kaune neapsiribotų vien patogiu guoliu ar nuosekliu maitinimo grafiku, į savo grojaraštį įtraukėme ir greitesnės muzikos kūrinių, kurie ne tik pagerins Jūsų keturkojų nuotaiką bei emocinę būseną, bet ir įkvėps prisijungti prie nesibaigiančių pramogų.

Profesionaliai parinktas muzikos grojaraštis pritaikytas įvairiems tikslams: nuraminti, atpalaiduoti, padėti susikaupti ar pagerinti nuotaiką. Šunų priežiūra tampa smagiu ir nuotaikingu nuotykiu, o mes skubame pasidalinti laiko patikrintu patarimu: tinkamai parinkta muzika teigiamai veikia hiperaktyvius šunis, todėl pasitelkus šią pagalbinę priemonę galite palengvinti savo keturkojo susitelkimą dresiravimo metu.

Parų skaičiusiki 10kg10-20kg20-30kg >30kg
Paros Kaina EURParos Kaina EURParos Kaina EURParos Kaina EUR
1 para 32€
36€
38€
40€
Būnant 2 ar 3 paras28€
31€
33€
35€
Būnant nuo 4 iki 6 parų23€26€28€30€
Daugiau nei 7 paros21€24€26€28€

Šunų priežiūra Kaune, pasitelkiant aromaterpiją

Šunų priežiūra, išvykus jų šeimininkams arba esant kitoms svarbioms aplinkybėms, gali tapti puikia galimybe pasirūpinti ne tik saugiu, bet ir sveiku Jūsų augintinio laiko praleidimo būdu. Tam, kad sukurtume nuotaikingą ir atpalaiduojančią aplinką Jūsų mažiesiems draugams, į pagalbą pasitelkiame išskirtinius, ypatingai kruopščiai atrinktus natūralius eterinius aliejus. Šunų priežiūra tampa kur kas lengvesnė ir malonesnė, kai visos viešnagės metu galima mėgautis kvapniomis, stebuklingai raminančiomis eterinių aliejų aromaterapijos procedūromis. Pet House augintinių viešbutyje ši sveikatinimo priemonė taikoma laikantis privalomų aromaterapijos taisyklių. Šunų priežiūrai naudojame specialius, gyvūnams skirtus eterinius aliejus, kurie yra tik terapinės paskirties bei natūralios augalinės sudėties, be jokių sintetinių medžiagų. Aromaterapijos metu Jūsų augintiniams bus suteiktos tik aukščiausios kokybės procedūros.

Eterinio aliejaus nauda bei maksimalus teigiamas poveikis organizmui prasideda vos gyvūnui įkvėpus oro, todėl šuniukų aromaterapija vyksta naudojant difuzorius. Šių priemonių dėka pasiekiami kvėpavimo takai, teigiamai veikiama nervų sistema, taip pat įrodyta, kad aromaterapija gali turėti įtakos sklandžiai šunų kraujotakos veiklai. Su išskirtiniais kvapais gyvūną supažindiname palaipsniui, atsižvelgdami ne tik į jo saugumą, emocinę būseną ar elgseną, bet ir įvertindami jo svorį, uoslės jautrumą, nuolat stebėdami gyvūno reakciją ir būklę. Primename, kad taikant aromaterapiją namų sąlygomis, būtina atsižvelgti į visus saugaus naudojimo reikalavimus, kuriuos rasite eterinio aliejaus informaciniame lapelyje arba nurodytus ant pakuotės. Naudokite tik gyvūnams skirtus eterinius aliejus!

SPA procedūros „Pet house“ viešbutyje: šunų priežiūra gali virsti išskirtiniu malonumu Jūsų augintiniui

Kviečiame šeimininkus palepinti savo keturkojus išskirtiniu poilsiu ir patikėti mums savo šunų priežiūrą išvykus, kurios metu kiekvienam augintiniui galima užsakyti įvairias, karališkojo SPA teikiamas atpalaiduojančias grožio ir sveikatingumo procedūras. Kaune įsikūrusiame Pet House augintinių viešbutyje atliekame hidromasažus su ozono terapija. Profesionalios gyvūnų grožio specialistės užtikrins, kad Jūsų augintinis būtų kruopščiai išmaudytas, jam būtų atliktas švelnus kailio džiovinimas ir sąvėlų iššūkavimas, profesionalus išpūtimas-nukailinimas, pasirinktas kosmetinis ir modelinis kirpimas mašinėle arba žirklėmis, atliktas nagų kirpimas bei ausyčių higiena. Esant poreikiui, pasirūpinsime išskirtiniais Jūsų šuniuko puošybos elementais: turime didelį įvairių spalvų ir formų kaspinėlių bei gumyčių pasirinkimą, siūlome platų prabangių Swarovskio kristalų asortimentą, kuriais papuošti Jūsų augintiniai spindės žavesiu, elegancija ir originalumu.

Profesionali ir atsakinga šunų priežiūra Jums išvykus  – būkite ramūs dėl savo keturkojo komforto

Viešbutyje, kuriame suteikiama profesionali šunų priežiūra, yra įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, į visus viešnagėms skirtus apartamentus patenka natūrali dienos šviesa, patalpos yra šildomos bei nuolat stebima, kad jose būtų palaikoma rekomenduojama temperatūra: mažesniems šuniukams (iki 10 kg) skirtų patalpų temperatūra siekia 22-23 laipsnius, didesnių šunų kambariuose temperatūra reguliuojama individualiai, atsižvelgiant į augintinio poreikius, bet išlaikant ne mažesnę, nei 19 laipsnių temperatūrą.

Šunų priežiūra neatsiejama nuo reguliarių pasivaikščiojimų lauke: užtikrinsime, kad Jūsų augintinis pasimėgautų šviežiu oru ir būtų išvedžiotas ne mažiau, nei 4 kartus per dieną, o esant palankioms oro sąlygoms, mėgautųsi lauko pramogomis specialiai įkurtose lauko žaidimų aikštelėse ar atsigaivintų šunims skirtame baseine. Įamžinsime pačias gražiausias ir įsimintiniausias Jūsų augintinio viešnagės akimirkas, pasidalindami su Jumis fotoreportažais.

Susisiekime ir aptarkime Jūsų šuniuko poilsio programą!

Šunų priežiūra Kaune – paslauga, kurią teikiame tik iš anksto rezervavus laiką. Norime informuoti, kad Pet House viešbutyje atvykimas ir gyvūnų priėmimas vyksta nuo 10 val., o išvykimas dažniausiai suplanuojamas iki 16 val. Vėlesnio išvykimo atveju taikomas papildomas mokestis: 1 papildoma valanda – 7 eur. Vėliausias galimas išvykimas – iki 19 val.

Kiekvienas atvejis, kuomet reikalinga šunų priežiūra, būna unikalus ir išskirtinis, todėl esame lankstūs Jūsų poreikiams ir galime susitarti dėl individualaus atvykimo ir išvykimo laiko. Susisiekime ir kartu suplanuokime Jūsų keturkojo viešnagę!

Papildoma informacija:

Antram šuniukui taikome 20% proc. nuolaidą, trečiam – 30% proc. nuolaidą.

*Gruodžio 22 – Sausio 8 dienomis taikomas 30% antkainis.

*Nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio 31 dienos taikomas 10% antkainis.

* 2023 metų nuo balandžio 7 iki 10 dienos taikomas 15% antkainis.

* 2023 metų nuo birželio 23 iki 25 dienos taikomas 15% antkainis.

* 2023 metų nuo liepos 6 iki 9 dienos taikomas 15% antkainis.

* 2023 metų nuo rugpjūčio 11 iki 15 dienos taikomas 15% antkainis.

* 2023 metų nuo lapkričio 1 iki 5 dienos taikomas 15% antkainis.

Teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje