Gyvūnų priežiūra namuose

Šunų ir kitų naminių gyvūnų priežiūra namuose

Pet House augintinių viešbutis kviečia neužmiršti savo augintinių ir išvykstant ilgesniam laikui, pasirūpinti jų priežiūra bei saugumu. Mes siūlome mažiesiems viešbučio lankytojams profesionalias agyvendinimo ir priežiūros paslaugas specialiai įrengtuose privačiuose kambarėliuose, kurie pritaikyti šunų, kačių bei kitų smulkių naminių gyvūnų priežiūrai. Taip pat esant poreikiui ar norint išvengti augintinių patiriamo streso dėl vietos pasikeitimo, Pet House gyvūnų priežiūros specialistai gali pasirūpinti naminiais gyvūnėliais Jūsų namuose.

Gyvūnų priežiūra namuose – sparčiai populiarėjanti paslauga

Ar žinojote, kad išvykdami atostogauti, o galbūt turėdami darbo reikalų, augintinio priežiūrą galite patikėti savo darbą išmanančiam profesionaliam gyvūnų priežiūros specialistui? Jums nereikia varginti šeimos narių ar kaimynų, prašant jų pašerti ar pavedžioti vienus paliktus gyvūnus: Pet House viešbutis siūlo atlikti gyvūno priežiūrą, atvykstant į Jūsų namus. Mūsų specialistai skirs pakankamai laiko gyvūnų šėrimui, girdymui, narvelių ar dėžučių valymui, taip pat išvedžios Jūsų mažuosius keturkojus draugus, parodys deramą dėmesį žaisdami, kalbindami ir lepindami glostymais. Mielai pasirūpinsime nuo didžiausio iki mažiausio augintinio: apgaubsime rūpesčiu bei dėmesiu ne tik šunis ar kates, bet ir kitus smulkius naminius gyvūnus (triušiukus, žiurkėnus, jūrų kiaulytes, šeškus, šinšilas ar įvairius paukščius).

Priklausomai nuo metų laiko, pasirūpinsime, kad Jūsų augintiniui būtų sudarytos palankiausios aplinkos temperatūros sąlygos, įleisime natūralios dienos šviesos ir išvėdinsime patalpas. Atsižvelgiant į gyvūno veislę, amžių bei kitus individualius gyvūno veislės poreikius bei siekdami, kad jis būtų sveikas ir laimingas, tačiau prieš užsakant gyvūno priežiūrą namuose, prašome informuoti mūsų personalą, jeigu Jūsų augintinis turi sveikatos problemų. Visa Jūsų suteikiama informacija būtina tam, kad galėtume tinkamai pasiruošti ir suteikti kokybišką ir kvalifikuotą augintinio priežiūrą.

Gyvūnų priežiūra namuose – tai paslauga, kuri gali paskatinti gyvūną pasitikėti savimi, taip pat paįvairinti jų kasdienybę ir suteikti galimybę pasimėgauti įdomiomis veiklomis. Mūsų gyvūnų priežiūros specialistai gali atsivežti į Jūsų namus įvairių išmanių žaislų, kurie ne tik sudomins nuobodžiaujantį keturkojį, bet ir taps nepakeičiamais dresūros elementais. Gyvūnų priežiūra namuose neprivalo būti monotoniška – mūsų tikslas užmegzti ryšį su augintiniu ir pasirūpinti ne tik jo fizine, bet ir emocine būkle, mažinant išsiskyrimo su šeimininku ir vienatvės liūdesį.

Gyvūnų priežiūra namuose ir individualus dėmesys Jūsų keturkojui

Niekas kitas geriau nepažįsta savo keturkojo draugo, nei šeimininkas, todėl gali būti daugybė individualių priežasčių, kodėl gyvūnui geriau suteikti priežiūrą namuose. Viena iš jų – gyvūno polinkis į privatumą. Ne visiems šunims ar katėms lengva adaptuotis naujoje aplinkoje, ypatingai jeigu joje tuo metu gyvena ar pramogauja kiti gyvūnai. Juos gali erzinti nauji ir neįprasti kvapai ar pasikeitusi erdvė.

Nepažeisime ne tik augintinio, bet ir Jūsų namų saugumo ir privatumo!

Profesionali ir kvalifikuota gyvūnų priežiūra namuose - nuo 20 eur.

  Pet House augintinių viešbučio teikiama gyvūnų priežiūra namuose kainuoja 35 eur. už 30 min. paslaugų suteikimą. Suprantame, kad kiekviena situacija gali būti išskirtinė, todėl atsižvelgdami į kiekvieno šeimininko reikalavimus, galime susitarti dėl individualaus gyvūno priežiūros plano.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad bet kada galite pasinaudoti viešbučio organizuojama Gyvūnų taksi paslauga: mūsų gyvūnų priežiūros specialistai gali ne tik pasirūpinti Jūsų augintiniais namuose, bet ir užtikrinti, kad išvykus šeimininkui, keturkojai draugai būtų saugiai ir laiku pristatyti į suplanuotą veterinaro vizitą, parodą ar grožio bei sveikatinimo SPA procedūras. Naminių gyvūnų pervežimas vykdomas su pervežimui pritaikyta įranga: petnešomis ar keliavimui skirtu narvu.

Gyvūnų priežiūra namuose gali būti derinama su aktyviu ir nuotaikingu laiko praleidimu Pet House viešbutyje Kaune įsikūrusiame gyvūnų darželyje – viso poilsio ir priežiūros metu mes pasirūpinsime Jūsų augintinio kokybišku laisvalaikiu, išskirtiniu komfortu, fizine bei emocine gerove!

Teikiamos paslaugos:

Šunų darželis

Šuniukų Priežiūra

Katinėlių Priežiūra

Grožio procedūros

Gyvūnų taksi

Priežiūra namuose

Šunų dresavimas

Karališkas SPA

Prekės gyvūnams

DOKRINESA.LT
Apsilankykite mūsų internetinėje gyvūnų prekių parduotuvėje